Postacie mitologiczne...Nie , nie ISZTAR, twórczo¶æ Enki , to nie Boskie stworzenie. Pierwsza kobieta w ¶wiecie Enki by³a udzielona od niego jego ¿eñska cze¶æ. I to nie by³a LILITH,pó¼niej na drodze ewolucji zwana EWA , bo to nie ta sama energia. Wzorzec ¿eñski dla ¶wiata Enki to jego czes EWA.
W mitologij Greckiej nazywa siê ja Hera , zona Zeusa. Ale Zeus gromow³adny to nie Stwórca wszechrzeczy, to Bóg
¶wiata , którym w³ada³[/b.Cala jego rodzina , to Energie z jego przestrzeni. Tylko jedna osoba nie pochodzi z jego rodziny chocia¿ jest uznawana na równi z ni±. Ta tajemnicza pustaci± jest w³a¶nie Afrodyta . W Sumerze znana jako ISZTAR.
Bardzo trudne jest odró¿nianie i odnajdowanie tych ro¿nych wzorców kobieco¶ci na przestrzeni wieków. Trzeba znaæ osobowo¶æ wcielenia oraz powi±zania tych bogiñ.
Jedna jest wzorcem dla aspektu ¿eñskiego ca³o¶ci stworzenia, to w³a¶nie Afrodyta, Isztar , Nut, Nefertiti, Miriam ,Maria Magdalena ( sa to niektóre z jej ziemskich wcieleñ) , jest ich o wiele wiêcej znanych i mniej znanych w mitologij równie¿.
Drugim wzorcem kobieco¶ci , jest aspekt ¿eñski oddzielony od Enki ( w trakcie eksperymentu Atlantyckiego), który sta³ siê wzorcem matka , dla jego przestrzeni. Jest nim , EWA, HERA, Helena Trojañska, Kleopatra i wiele jeszcze innych imion jej ziemskich wcieleñ , to tez bardzo ciekawa postaæ w dziejach ziemi.
Jest jeszcze jedna bardzo znacz±ca postaæ kobieca , oddzielona w tym samym eksperymencie od Energii mêskiej znanej nam jako Ares. Jego ¿eñska czes znana w historii jako bogini zemsty Nemezis. Ona tez ma wiele ciekawych wcieleñ.
Trudne jest wiec odró¿nianie, ale o tym mo¿e innym razem.
Kiara U¶miech U¶miech
ps. A kim jest oddzielony aspekt mêski od ISZTAR ? Na Atlantydzie nosi³a imiê Harmonia. Jest nim pustaæ mêska najbardziej znana jako biblijny Moj¿esz.
Fajna sprawa mogla siê wydarzyæ w tamtych czasach, gdyby Moj¿esz nie wystraszy³ siê i nie pot³uk³ tablic otrzymanych od Boga.
Wówczas rozdzielone aspekty Miriam i Moj¿esz mog³y siê po³±czyæ ponownie mi³o¶ci±. Wiedza mi³o¶ci bezwarunkowej by³a by przekazana ludzko¶ci za mocarza narodu wybranego , którym s± ¯ydzi.
Niestety Moj¿esz napisa³ drugie tablice, przekaza³ inna wiedze, a ludzko¶æ czeka na ni± do czasów nam wspó³czesnych. Wówczas jeszcze nie by³a gotowa na przyjecie jej.
Teraz ju¿ jest, chocia¿ idzie to z du¿ym oporem.
https://pl.scribd.com/doc/96170782/M-Graves-R-Mity-Greckie